Cargador de Pared GaN ASCH-45W2P005-W/ 2xUSB Tipo-C/ 45W
We're here to help you with everything
  • Cargador GaN USB-C 45W para cargar portátiles, móviles, cámaras y tablets etc. Diseño muy elegante, moderno y práctico.
  • Built-in AI technology (smart chip) that detects the protocol type
    of the connected device to maximize both
    compatibility and charging speed.
  • Cargue sus dispositivos USB-C de forma fácil y sencilla.
  • Este cargador puede cargar simultáneamente 2 dispositivos USB-C a máxima velocidad.
  • Specifications:
  • Cantidad de puertos USB-C: 2
  • Entrada: 100-240V 50-60Hz 1.2A
  • Salida USB-C (C1 o C2): 5.0V 3.0A; 9.0V 3.0A; 12.0V 3.0A; 15.0V 3.0A; 20.0V 2.25A
  • Salida USB-C (C1 + C2): 5.0V 3.0A; 9.0V 2.22A; 12.0V 1.67A
  • Potencia total: 45W
  • Efficiency level: VI
  • Compatible con la mayoria de los dispositivos USB-C tales como
    portátiles, teléfonos móviles, smartphones, tablets, GPS, MP3, MP4,
    consolas de videojuego etc.
  • It supports PD 3.0, allowing you to charge PD 3.0-enabled smart devices very quickly.
  • PD 3.0: 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V
  • PPS: 3.3-11V 3.0A; 3.3-16V 2.8A
  • QC3.0: 3.4V-12.2V
  • QC2.0 / QC4.0: 5V, 9V, 12V
  • HUAWEI FCP: 5V, 9V, 12V
  • HUAWEI SCP: 3.6-5.5V
  • SAMSUNG AFC: 9V
  • APPLE: 5V 2.4A
  • BC1.2: 5V 1.5A DC power supply
  • It is made of fire-resistant material and includes multiple
    protections against overcharging and short circuits, ensuring
    maximum safety for your device.
  • Color: White
  • Regulations: RoHS, CE
  • Functional test: 100% tested
  • Package contents:
    • 1 x Cargador GaN 45W
    • 1 x Multi-language user manual
Weight0.12 kg
Brand
Reviews
There are no reviews yet.
Sé el primero en valorar “Cargador de Pared GaN ASCH-45W2P005-W/ 2xUSB Tipo-C/ 45W”