GaN Wall Charger ASCH-25W2P015-BK / 1x USB-C / 1x USB / 25W
We're here to help you with everything
ASCH-25W2P015-BK – Cargador GAN 25W, 1xUSB-C PD3.0 QC4.0, 1xUSB-A QC3.0, Negro
  • Description:
  • Cargador GaN USB-C 25W para cargar portátiles, móviles, cámaras y tablets etc. Diseño muy elegante, moderno y práctico.
  • Number of USB-A ports: 1
  • Entrada: 100-240V 50-60Hz 0.7A
  • Salida USB-C: 5.0V 3.0A; 9.0V 2.77A; 12.0V 2.08A; PPS 3.3-5.9V 3.0A; PPS 3.3-11V 2.25A<br
  • Salida USB-A QC3.0: 5.0V 3A; 9V 2.0A; 12V 1.5A
  • Salida USB-C + USB-A: 5.0V 3.6A
  • Potencia: 25W
  • Efficiency level: VI
  • It supports PD 3.0, allowing you to charge PD 3.0-enabled smart devices very quickly.
  • Supports QC3.0 to charge smart devices with QC3.0 technology very quickly.
  • QC3.0: 3.6V-11.94V
  • QC2.0 / QC4.0: 5V, 9V, 12V
  • HUAWEI FCP: 5V, 9V, 12V
  • SAMSUNG AFC: 9V 12V
  • APPLE: 5V 2.4A
  • BC1.2: 5V 1.5A DC power supply
  • Color: Black
  • Regulations: RoHS, CE
  • Functional test: 100% tested
  • Package contents:
  • 1 x Cargador GaN 25W
  • 1 x Multi-language user manual
Weight0.08 kg
There are no reviews yet.
Sé el primero en valorar “Cargador de Pared GaN ASCH-25W2P015-BK/ 1xUSB Tipo-C/ 1xUSB/ 25W”