Cargador de Pared GaN ASCH-65W2P040-BK/ 2xUSB Tipo-C/ 65W
We're here to help you with everything
AISENS – CARGADOR GaN 65W, 2xUSB-C PD3.0 QC4.0, NEGRO
Cargador GaN USB-C 65W para cargar portátiles, móviles, cámaras y tablets etc. Diseño muy elegante, moderno y práctico.
Cargue sus dispositivos USB-C de forma fácil y sencilla.
Multiple protections against overloads and short circuits, ensuring maximum safety for your device.
Este cargador puede cargar simultáneamente 2 dispositivos USB-C a máxima velocidad.
Specifications:
  • Cantidad de puertos USB-C: 2
  • Input: 100–240 V, 50–60 Hz, 1.5 A
  • Salida USB-C (C1): 5.0V 3.0A; 9.0V 3.0A; 12.0V 3.0A; 15.0V 3.0A; 20.0V 3.25A
  • PPS 3.3-11V 5.0A
  • Salida USB-C (C2): 5.0V 3.0A; 9.0V 2.22A; 12.0V 1.67A
  • Salida C1+C2: 45W+18W
  • Potencia total: 65W
  • Efficiency level: VI
  • It supports PD 3.0, allowing you to charge PD 3.0-enabled smart devices very quickly.
  • PPS: 3.3–11 V, 5.0 A
  • QC3.0: 3.4V-20.29V
  • QC2.0 / QC4.0: 5V, 9V, 12V, 20V
  • HUAWEI FCP: 5V, 9V, 12V
  • HUAWEI SCP: 3.3-12V
  • FC: 9V, 12V
  • APPLE: 5V 2.4A
  • BC1.2: 5V 1.5A DC power supply
  • Length: N/A
  • Color: Black
  • Regulations: RoHS, CE
  • Functional test: 100% tested
  • Package contents:
  • 1 x Cargador GaN 65W
  • 1 x Multi-language user manual
Weight0.15 kg
There are no reviews yet.
Sé el primero en valorar “Cargador de Pared GaN ASCH-65W2P040-BK/ 2xUSB Tipo-C/ 65W”