Cargador de Pared GaN ASCH-65W3P007-W/ 2xUSB Tipo-C/ 1x USB/ 65W
We're here to help you with everything
  •  Cargador GaN USB-C 65W para cargar portátiles, móviles, cámaras y tablets etc. Diseño muy elegante, moderno y práctico.
  • Built-in AI technology (smart chip) that detects the protocol type
    of the connected device to maximize both
    compatibility and charging speed.
  • Charge your USB-C or USB-A device quickly and easily.
  • Este cargador puede cargar simultáneamente 3 dispositivos USB-A y USB-C a máxima velocidad.
  • Specifications:
  • Cantidad de puertos USB-C: 2
  • Number of USB-A ports: 1
  • Input: 100–240 V, 50–60 Hz, 1.5 A
  • Salida USB-C (C1 o C2): 5.0V 3.0A; 9.0V 3.0A; 12.0V 3.0A; 15.0V 3.0A; 20.0V 3.25A
  • Salida USB-A: 5.0V 3.0A; 9.0V 3.0A; 12.0V 3.0A
  • Salida C1+C2: 45W+18W
  • Salida C1+USB-A: 45W+18W
  • Salida C2+USB-A: 5.0V 3.0A 15W
  • Salida C1+C2+USB-A: 45W+15W
  • Potencia total: 65W
  • Efficiency level: VI
  • Compatible with most USB-C or USB-A devices, such as
    laptops, cell phones, smartphones, tablets, GPS devices, MP3 players, MP4 players,
    video game consoles, etc.
  • It supports PD 3.0, allowing you to charge PD 3.0-enabled smart devices very quickly.
  • PD 3.0: 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V
  • PPS: 3.3-16V 3.25A; 3.3-21V 3.0A
  • QC3.0 / QC4.0: 3.6V-20V
  • QC2.0 / QC4.0: 5V, 9V, 12V, 20V
  • HUAWEI FCP: 5V, 9V, 12V
  • SAMSUNG AFC: 9V
  • APPLE: 5V 2.4A
  • BC1.2: 5V 1.5A DC power supply
  • It is made of fire-resistant material and includes multiple
    protections against overcharging and short circuits, ensuring
    maximum safety for your device.
  • Color: White
  • Regulations: RoHS, CE
  • est de funcionamiento: 100% testeado
  • Package contents:
    • 1 x Cargador GaN 65W
    • 1 x Multi-language user manual
Weight0,17 kg
There are no reviews yet.
Sé el primero en valorar “Cargador de Pared GaN ASCH-65W3P007-W/ 2xUSB Tipo-C/ 1x USB/ 65W”