Categorías: Extensores, Gestión de señal
0 People are watching this product right now!
Fast shipping
48–72 hours
Over 3,000 products
Pay with PayPal or credit card
24/7 Support
We're here to help you with everything
Extensor 4 puertos USB 2.0 hasta 100Metros
– Carga Rapida de dispositivos: Carga rapida de dispositivos cuando el receptor recibe alimentacion de una fuente y carga usb estandar cuando el receptor recibe alimentacion a traves de CAT.
– Aimentacion Bidireccional
– Compacto
– Conectividad Flexible: Cñamaras, pantallas tñactiles, discos duros, controladores de juevos, dispositivos de auido, impresoras, escaneres, teclados, ratones.
– Extension RS-232 bidireccional, permiendo el control de dispositivos.
– Extension de Audio
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Control | RS232 |
| Distancia hasta (m.) | 100 |
| Audio inputs | 3.5 mm |
| Entradas gestión de señal | RJ-45 |
| Warranty (years) | 3 |
| Kit Tx+Rx | Yes |
| Brand | KRAMER |
| Rango distancias (m.) | de 51 a 100 |
| Maximum resolution | 4K60 |
| Exits | RJ-45 |
| Salidas audio | 3.5 mm |
| Tipo de señal | Cat X (5e,6,7,8) |
Sé el primero en valorar “KRAMER EXT3-U-KIT EXTENSOR 4xUSB 2.0 100M” Cancelar la respuesta
You must log in to post a review.


Shipping Information
- Standard delivery time: 48–72 hours for standard orders.
- Products with special pricing: Estimated delivery time of up to 7 days.
- Shipping costs: Calculated based on the product's weight and dimensions. They will be displayed before you complete your purchase.
If you have any questions about the shipping of your order, please contact us and we'll be happy to help.

Reviews
There are no reviews yet.